Zmieniająca Uchwałę Budżetową Gminy Nowy Duninów na rok 2010.
załączniki
w sprawie: ustalenia nazw ulic w miejscowości i gminie Nowy Duninów.
w sprawie: akceptacji propozycji zmian w treści Statutu Związku Gmin Regionu Płockiego.
w sprawie: zmiany do Uchwały Nr 182/XXVI/09 Rady Gminy w Nowym Duninowie z dn. 20 listopada 2009 r. w sprawie określenia opłat lokalnych na 2010 r.
w sprawie: udzielenia dotacji celowej z budżetu Gminy Nowy Duninów na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach nieruchomych wpisanych do rejestru zabytków, znajdujących się na terenie gminy Nowy Duninów.
w sprawie: udzielenia pomocy finansowej jednostce samorządu terytorialnego.
w sprawie: określenia zakresu i formy informacji o przebiegu wykonania budżetu gminy Nowy Duninów oraz kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej za I półrocze roku budżetowego.
w sprawie: określenia zakresu i formy informacji składanej corocznie przez samorządową instytucję kultury - Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Duninowie z siedzibą w Soczewce o przebiegu wykonania planu finansowego za I półrocze.
w sprawie: określenia zakresu i formy informacji składanej corocznie przez samorządową instytucję kultury - Gminną Bibliotekę Publiczną w Nowym Duninowie o przebiegu wykonania planu finansowego za I półrocze.
Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Katarzyna Majchrowska
  • Data udostępnienia w BIP: 2010-06-25 15:39:29
  • Informacja zaktualizowana przez: Katarzyna Majchrowska
  • Data ostatniej aktualizacji: 2010-06-25 17:04:24
  • Liczba odsłon: 272
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 1429283]

przewiń do góry